KEY ACCOUNT MANAGER

Full Time

Dla naszego Klienta, firmy komunikacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Managera.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
 rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów,
 doradztwo,
 przygotowywanie i prowadzenie prezentacji,
 bieżące monitorowanie rynku i konkurencji,
 tworzenie i rozwijanie efektywnych relacji z partnerami firmy,
 samodzielna obsługa procesu sprzedaży zgodnie z metodyką firmy.

WYMAGANIA:
 doświadczenie w pracy z klientami,
 nastawienie na osiąganie założonych celów,
 wysoki poziom zdolności komunikacyjnych,
 umiejętność dobrej organizacji pracy,
 bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
 otwartość na ludzi.

OFERUJEMY:
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy (od 7000 do 9000 zł brutto + premia uzależniona od wyników),
 dużą samodzielność działania w ramach prowadzonych projektów oraz ambitne wyzwania,
 atrakcyjne benefity pozapłacowe (między innymi prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę sportową)
 szkolenie wprowadzające,
 dostęp do wielu ciekawych szkoleń,
 możliwość rozwoju zawodowego.

Zaaplikuj do Firmy, która ceni potencjał drzemiący w ludziach.
Jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online,
za pomocą wideokonferencji.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921