KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Full Time

Dla naszego Klienta, firmy farmaceutycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Działu Sprzedaży.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 planowanie pracy zespołu sprzedażowego,
 motywowanie pracowników,
 inspirowanie zespołu do działań,
 monitorowanie działań zespołu,
 udział w planowaniu strategii rozwojowych,
 współpraca z innymi działami firmy,
 dbanie o wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

 proaktywność i odpowiedzialność,
 nastawienie na osiąganie celu,
 bardzo dobra organizacja czasu pracy,
 doskonałe umiejętności liderskie,
 dobra znajomość obsługi komputera,
 mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
 mile widziana znajomość branży farmaceutycznej.

OFERUJEMY:

 umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia,
 atrakcyjne wynagrodzenie (od 10000 do 12000 zł brutto + premia),
 szkolenie wprowadzające,
 dostęp do wielu innych ciekawych szkoleń,
 atrakcyjne benefity pozapłacowe,
 niezbędne narzędzia pracy: samochód firmowy, telefon komórkowy, laptop,
 atrakcyjną ścieżkę rozwoju kariery.

Zaaplikuj do Firmy, która ceni potencjał drzemiący w ludziach.
Jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online,
za pomocą wideokonferencji.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921