Manager finansowy

Full Time

Dla naszego Klienta, skandynawskiej firmy z ugruntowaną pozycją, poszukujemy kandydatów na stanowisko Manager finansowy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem specjalistów ds. finansowych,
  • odpowiedzialność za realizację polityki finansowej firmy,
  • ocena potencjalnych projektów inwestycyjnych,
  • nadzór nad przygotowywanymi biznes planami,
  • współpraca z pozostałymi Działami Firmy,
  • współpraca z Zarządem Firmy.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • doskonałe umiejętności liderskie,
  • zdolność dobrej komunikacji.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (między innymi prywatne ubezpieczenie medyczne oraz dofinansowanie do posiłków),
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Zaaplikuj do Firmy, która ceni potencjał drzemiący w ludziach.

Jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online,
za pomocą wideokonferencji.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921