SEKRETARKA/ ASYSTENTKA ZARZĄDU

Full Time

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm farmaceutycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Sekretarki/Asystentki Zarządu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w spotkaniach i przygotowywanie sprawozdań z ich przebiegu,
  • przygotowywanie pism, prezentacji, raportów, analiz oraz korespondencji,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie,
  • przygotowywanie pełnomocnictw,
  • prowadzenie korespondencji,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

  • student/ka ostatnich lat studiów lub wykształcenie wyższe,
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • wielozadaniowość,
  • samodzielność,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w firmie o mocno ugruntowanej pozycji na rynku.
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 do 7000 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • dostęp do wielu ciekawych szkoleń,
  • atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Warszawy,
  • możliwość rozwoju kariery.

Zaaplikuj do Firmy, która ceni potencjał drzemiący w ludziach.

Jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online,
za pomocą wideokonferencji.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921