Specjalista ds. marketingu

Full Time

Opis firmy

Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty w Dziale Marketingu.

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś ambitny i nastawiony na ciekawą pracę pełną wyzwań, dołącz do zespołu.

  • Będziesz uczestniczyć w projektach obejmujących:
    • analizę cyklu zakupowego klienta,
    • dopasowywanie działań marketingowych do cyklów zakupowych klienta,
    • monitorowanie najważniejszych wskaźników.
  • Będziesz współpracować z doświadczonymi osobami.
  • Przydzielimy Ci mentora, który zadba o Twój rozwój.
  • Twoja praca będzie się ściśle opierała na współpracy z Działem Sprzedaży i bezpośrednio wpłynie na wyniki sprzedażowe firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub humanistycznym.
  • Zdolności analityczne.
  • Lekkość pióra, otwartość na nowe doświadczenia, orientacja na rozwiązywanie zadań oraz kreatywność.
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.

Oferowane warunki pracy

  • Umowa o pracę.
  • Liczne benefity pozapłacowe.
  • Dogodna lokalizacja biura.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921