Specjalista ds. Zakupów

Full Time

Opis firmy

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów.

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie procesów zakupowych, uwzględniając optymalizację kosztów i potrzeby biznesowe,
  • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami,
  • przygotowywanie, negocjowanie i opiniowanie umów zakupowych,
  • weryfikacja realizacji umów zakupowych;
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • analiza asortymentu firmy pod kątem optymalnego doboru gamy produktowej oraz analiza trendów rynkowych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień zarządczych na temat rynku.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie zdolności analityczne, sumienność i zaangażowanie,
  • znajomość programu Word, Excel, PowerPoint oraz systemów ERP/MRP,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferowane warunki pracy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (od 8000 do 10000 zł brutto),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz pracę z wykwalifikowanym zespołem,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • przyjazna atmosfera w pracy,
  • elastyczny czas pracy.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921

Administratorem danych osobowych jest NEW MEDIA STUDIO SP. Z O.O.